Доставка

Наш інтернет - магазин працює з Києва і доставляє товар по всій території України. За замовчуванням, якщо це не обумовлено спеціальними умовами або акціями, доставка здійснюється за рахунок замовника. В вартість товару на сайті і ціни в замовленнях не включають вартість доставки.

Спосіб доставки вибирає покупець, виходячи з своїх уподобань. Замовлення понад 1000 грн доставляються безкоштовно за рахунок магазину: по Києву до під'їзду, по Україні до поштового відділення.

 

Пошта і перевізники

Відправка в більшості випадків здійснюється не пізніше наступного робочого дня після отримання заказу та узгоджень з покупцем. Замовник оплачує тільки фактичну вартість послуг пошти. Умови, терміни, вартість упаковки і доставки визначаються перевізником.

Оцінка вартістісті посилки встановлюється рівною вартості замовлення. Якщо перевізник надає номер для відстеження поштового відправлення, то ми повідомляємо його клієнту в день відправлення.

Детальну інформацію про умови та вартість доставки перевізниками України ви можете уточнити на їх сайтах: Новая почтаУкрпочтаИнТайм.

 

Кур'єром по Київу

Кур'єр доставляє куплений вами товар по всій території міста Києва до під'їзду чи прохідний.

Час доставки: з 18:00 до 21:00.

Термін доставки: протягом 2-х робочих днів.

Вартість доставки кур'єром 50 грн.

 

Самовивіз

Можливий самовивіз в робочий час на лівому березі, Троєщина.

УВАГА! Обов'язково узгодити приїзд по телефону.